Kategorie

Cykliczne spotkania w naszym sklepie

Serdecznie zapraszamy w co drugi czwartek na spotkania w naszym sklepie w Warszawie.
Odsłuchy, rozmowy na temat preentowanych urządzeń, przyjemna atmosfera i catering. 
Więcej informacji...

Raty

Allegro

Zapraszamy na nasze aukcje

Gwarancja

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie posiadają gwarancje POLSKICH dystrybutorów.

Cyrus 8 DAC * Salon Warszawa Al.Krakowska 223 * tel. 606-553-190

Producent: Cyrus
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: Model dostępny na zamówienie, zadzwoń.
  • Kolor
szt.
9 240,00 zł5 890,00 zł / szt.

W jednym zdaniu

Wzmacniacz skonstruowany w oparciu o nasze najlepsze technologie i zawierający wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy.

Szczegóły

Cyrus 8 DAC to zintegrowany wzmacniacz o wysokiej mocy i zaawansowany konwerter cyfrowo- analogowy zapewniający niezrównane brzmienie, jak i dzięki wszechstronności łatwość aplikacji w najbardziej zaawansowanych systemach audio.

Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych do budowy tego wzmacniacza pozwoliło na osiągnięcie 70 watów mocy na kanał co ułatwia jego wykorzystanie w pomieszczeniach o zróżnicowanych właściwościach akustycznych czy powierzchniowych.

Cyrus 8 DAC jest doskonałą bazą do budowy zaawansowanego systemu audio. Ułatwia to możliwość dopięcia aż 5 źródeł cyfrowych takich jak odtwarzacz CD, komputer, telewizor, dekoder telewizji czy nawet konsola gier. Zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy jest zgodny z najnowszymi standardami i posiada 24-bitową rozdzielczość.

Więcej szczegółów

Cyrus 8 DAC jest jednym z naszych najlepszych wzmacniaczy hi-fi. Do jego produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane jakościowo elementy aby mieć pewność że produkt który oferujemy zapewnia najwyższą jakość dźwięku oraz trwałość. Zaawansowane oprogramowanie w nim zainstalowane umożliwia dostosowanie wielu funkcji urządzenia zarówno w aspekcie parametrów elektrycznych jak i opcji wyświetlania funkcji.

Jako jeden z naszych najlepszych wzmacniaczy ,Cyrus 8 DAC jest doskonałym partnerem dla wysokiej klasy urządzeń takich jak CD tczy Stream X  . Podłączanie zewnętrznego zasilacza PSX –R poprawia jego wydajność, a co za tym idzie winduje jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom. Gdy potrzebujemy poprawić możliwości przetwornika cyfrowo-analogowego, wzmacniacz możemy rozbudować do poziomu Cyrus 8QX DAC. Tak więc dalsza poprawa jakości i możliwości systemu nie musi wiązać się z wymianą urządzenia na inne.

Specyfikacja

Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów, Cyrus 8 DAC może być podłączony do naszych innych urządzeń za pomocą stworzonego przez nas unikalnego, firmowego rozwiązania jakim jest magistrala MC -Bus .

Wejścia: 

- 6 wejść analogowych , 2 SPDIF koaksjalne , 2 optyczne SPDIF , 1 USB (wejście komputerowe slave)

 - wejście cyfrowe : 24-bit/192 kHz ; USB 16-bit/48 kHz

Wyjścia: 

- Strefa 2 , wyjście przedwzmacniacza , słuchawkowe, głośnikowe bi- wire

Zasilacz oparty o transformator toroidalny o mocy350VA

Moc wyjściowa – 150W na kanał przy obciążeniu 4 ohm; 70W przy obciążeniu 8 ohm

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) – 73 x 215 x 360 mm

Waga – 6.9kg

Wzmacniacz z ekspozycji sklepowej.