Kategorie

Cykliczne spotkania w naszym sklepie

Serdecznie zapraszamy w co drugi czwartek na spotkania w naszym sklepie w Warszawie.
Odsłuchy, rozmowy na temat preentowanych urządzeń, przyjemna atmosfera i catering. 
Więcej informacji...

Raty

Allegro

Zapraszamy na nasze aukcje

Gwarancja

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie posiadają gwarancje POLSKICH dystrybutorów.

Cyrus Lyric *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

Producent: Cyrus
Dostępność:
Jest Jest
  • Kolor
szt.
12 990,00 zł / szt.

Informacje o Produkcie

Dzięki naszym ekspertom od technologii audio, twórcom LYRIC usłyszysz jak dobrze powinna brzmieć muzyka.

Niezależnie od tego, czego słuchasz możesz teraz słuchać w wysokiej jakości bez kłopotów. LYRIC pozwala na podłączenie do 14 źródeł, dzięki czemu można słuchać wyjątkowej muzyki wysokiej jakości z komputera, Network Attached Storage  NAS (technologia umożliwiająca podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej), odtwarzaczy CD lub nawet z telefonów oraz wszystkich urządzeń odtwarzających muzykę. CYRUS przez dwa lata prac konstrukcyjnych, stosując najlepszą technologię audio stworzył system reprodukujący fantastyczną jakość dźwięku. System który jest łatwy w konfiguracji i użyciu. W urządzeniu LYRIC znajduje się też odtwarzacz CD, streamer, internetowe muzyczne interfejsy radiowe, Bluetooth ®, FM, DAB + i. Utwory, które są przechowywane w Twojej kolekcji muzycznej będą odtwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego i procesu amplifikacji, w które również jest wyposażony LYRIC. Przeglądanie zasobów i sterowanie odtwarzaniem muzyki możesz wykonać z łatwością za pomocą Cadence (nasza aplikacja iOS), lub przy użyciu pilota IR. Pilot tan oprócz obsługi LYRIC można nauczyć sterowania telewizorem i dekoderem telewizji satelitarnej oraz innych urządzeń.

Pozostałe informacje

LYRIC, jak opisano poniżej, korzysta wielu naszych najlepszych technologii odtwarzania muzyki.

CD Player

W naszych urządzeniach do czytania płyt CD zwyczajowo stosujemy nasz wyjątkowy system Servo Evolution (SE ). System ten za swą zdolność do wydobycia maksimum informacji z dysku, więcej niż jakikolwiek inny system zdobył już wiele nagród. Oprogramowanie SE  w LYRIC jest teraz bardziej niezawodne i imponujące niż kiedykolwiek!

Streamer muzyczny

Dzięki naszej zaawansowanej technologii strumieniowego przesyłania muzyki LYRIC można powiązać z dowolnym urządzeniem Universal Plug and Play (UPnP) lub Digital Living Network Alliance (DLNA), co pozwala na przeglądanie i odtwarzanie całej dostępnej kolekcji cyfrowej muzyki bezprzewodowo.

FM, DAB+ oraz Radio internetowe

Słuchaj ulubionych stacji radiowych FM lub wykorzystujących DAB +. Dodatkowo otrzymasz dostęp do ponad 70.000 stacji radiowych z całego świata poprzez TuneIn Radio.

Wejścia dodatkowe

Przednie i tylne złącza USB pozwalają na odtwarzanie muzyki z telefonu komórkowego lub pamięci USB.

LYRIC posiada również wejście USB-B, który zapewnia lepsze połączenie pomiędzy laptopem a   urządzeniem.

Wejścia koncentryczne i optyczne SPDIF SPDIF pozwalają na podłączenie szeregu innych urządzeń. Podłączenie systemu TV lub AV pozwali na poprawienie parametrów odtwarzanego dźwięku.

Bluetooth®

Możliwość łatwego podłączenia dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth ® oznacza, że za pośrednictwem LYRIC  można naprawdę odtwarzać muzykę z dowolnego źródła.

Ekspert konwersji cyfrowo-analogowej

LYRIC jest w stanie odtwarzać najwyższej rozdzielczości  24-bitowe pliki, na które została przekonwertowana muzyka. System został dostrojony tak, że muzyka zachowuje wszystkie jej walory i szczegóły, zgodne z najdoskonalszym, naturalnym brzmieniem.

32-bitowy konwerter cyfrowo-analogowy w LYRIC  upsampluje wszystkie pliki cyfrowe do 192 kHz, więc nawet jeśli mają niższe rozdzielczości pliku będzie można usłyszeć pewną poprawę w tym muzyki za pośrednictwem LYRIC.

Wzmacniacz mocy

Nasza zaawansowana technologia stosowana w produkcji wzmacniaczy została przeprojektowana specjalnie dla serii LYRIC, tak aby zapewnić lepszą wydajność prądową. Daje to więcej energii, która jest wykorzystywana w procesie wzmocnienia, co łatwo daje się zauważyć podczas odsłuchu. Oznacza to, że LYRIC  jest w stanie zapewnić imponujące 170 W na kanał (przy 8 omach).

Wykrywanie impedancji głośnika

System LYRIC  podczas pracy wykrywa impedancję głośników, mierzy ją i odpowiednio dostosowuje parametry wyjściowe tak, że zawsze „wydobywa jak najwięcej” z użytych głośników.

Wyjścia głośnikowe

Oprócz wyjść głośnikowych stereo LYRIC  ma opcjonalne wyjście dla subwoofera.

Specyfikacja

Wejścia:  CD, Optical SPDIF x 2; Coaxial SPDIF x 2; USB A x 2 - iPhone, iPod & iPad compatible; USB    B x 1; Bluetooth; Stereo RCA; Streaming; DAB; FM; TuneIn Radio

Wyjścia głośnikowe:  x 1 para stereo; konfigurowane wyjście liniowe  x 2; słuchawkowe - 3.5mm jack

Kompatybilność plików: WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF

Zgodność częstotliwość próbkowania: aż do 24 bit/192kHz

Pobór mocy: 475VA

DAC: 32bit

Moc ciągła - 230 wat na kanał (dla 6 Ohm)

Wymiary: (Wys. x Szer. x Gł.) - 105 x 420 x 320 mm

Waga - 9kg