Cyrus 6A *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

Dodaj recenzję:
 • Producent: Cyrus
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 4 660,00 zł 3 299,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • W jednym zdaniu

  Uniwersalny wzmacniacz stereo, opracowany przez naszych najlepszych konstruktorów i oparty o nasze najlepsze rozwiązania i technologie.

  Przegląd

  Wzmacniacz stereo Cyrus 6a dostarcza 40W mocy na kanał i zaopatrzony sześć wejść analogowych . Zawiera wygodne, podwójne wyjście słuchawkowe i głośnikowe wyjścia bi-wiring dzięki czemu posiada dużą uniwersalność i wszechstronność zastosowań.

  Nasze procesy badawcze i stałe rozwijanie technologii pozwala na konstruowanie doskonałej jakości urządzeń w każdej linii produktów i w różnych przedziałach cenowych. I chociaż Cyrus 6A to nasz podstawowy wzmacniacz oferuje wiele rozwiązań i elementów zapożyczonych z naszych najbardziej zaawansowanych produktów takich jak Cyrus 8QX DAC. Cechuje się też taką samą starannością wykonania i najwyższą jakością zastosowanych elementów. 

  Cyrus 6a zdobył wiele nagród jako najlepszy wzmacniacz

  What Hi-Fi Sound and Vision - Najlepszy wzmacniacz stereo w przedziale od 600GBP do £ 1,000GBP

  Hi- Fi Choice - Wzmacniacz roku

  Więcej szczegółów

  Cyrus 6a umożliwia odtwarzanie dwóch źródeł jednocześnie - co oznacza w jednym pokoju możemy słuchać płyty CD a w innym ktoś może za pomocą wzmacniacza słuchać dźwięku z telewizora.

  Nasz podstawowy wzmacniacz oferuje jakość dźwięku znaną z naszych najlepszych modeli, a to dzięki zastosowaniu doskonałych obwodów , zaawansowanych technik uziemienia i naszej unikalnej konstrukcji zasilacza.

  Zaawansowane oprogramowanie w nim zainstalowane umożliwia dostosowanie do potrzeb użytkownika wielu funkcji urządzenia zarówno w aspekcie parametrów elektrycznych jak i opcji wyświetlania funkcji.

  Jako wydajny wzmacniacz o szerokich możliwościach sonicznych jest idealnym wyborem dla każdego kto chce zbudować zaawansowany system audio. Doskonale współpracuje z odtwarzaczem CDi i zawsze możemy go zamienić na wzmacniacz 8A kiedy jesteśmy gotowi na poszukiwanie jeszcze lepszej jakości brzmienia.

  Specyfikacja

  Tak jak w przypadku wszystkich naszych produktów, Cyrus 6 może być podłączony do naszych innych urządzeń za pomocą stworzonego przez nas unikalnego, firmowego rozwiązania jakim jest magistrala MC -Bus .

  Wejścia: 

  - 6 wejść analogowych

   Wyjścia:

  - Strefa 2 , wyjście przedwzmacniacza , słuchawkowe, głośnikowe bi- wire

  Zasilacz oparty o transformator toroidalny o mocy 130VA

  Moc wyjściowa – 40W na kanał przy obciążeniu 8 ohm

  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) – 73 x 215 x 360 mm

  Waga – 5kg