Cyrus CD i *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 5 299,00 zł / szt.
  • Oblicz
CYRUS CD i

CD i jest to zintegrowany odtwarzacz CD z naszym wielokrotnie nagradzanym engine Servo Evolution CD. To nasz najlepiej brzmiący odtwarzacz CD, jaki został kiedykolwiek stworzony. Wszystko, od zasilacza, aż do wyjścia analogowego zostało zaprojektowane z myślą o jakości dźwięku, a efekty przekroczyły wszelkie oczekiwania.

Servo Evolution
Nasza platforma SE jest specjalnie zaprojektowana do pobierania danych z płyt CD audio z jak najmniejszą ilością błędów. Aby zapewnić idealne wyjście danych dla hi-fi, Cyrus kontroluje cały elektromechaniczny układ servo zapewniający o wiele doskonalszą jakość dźwięku, niż było to możliwe wcześniej w przypadku konwencjonalnych napędów.

Technologia DAC
Opierając się na zasadzie przekazywania najwyższych technologii w dół (ściekanie), CD i posiada ten sam 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy co w DAC XP Signature. Przejście na przetwornik 32-bitowy pozwala na jeszcze dokładniejsze pobieranie danych i lepszą rozdzielczość dźwięku.

Połączenia
CD I korzysta z dwóch wyjść analogowych oraz dwóch cyfrowych, co pozwala na dopasowanie do różnych konfiguracji. CD i może być podłączony do innych jednostek Cyrusa poprzez nasze unikalne połączenia MC-Bus.

Precyzyjne ładowanie płyty CD
W CD i zastosowano najnowszą generację naszej technologii „gniazda” CD. Ten cichy i wąski mechanizm zapewnia wiele korzyści w porównaniu z tradycyjną metodą ładowania zasobnika CD z jednoczesnym nie zaśmiecaniem przedniego panelu.

Możliwość rozbudowy
CD i jest wyposażony port PSX-R, co daje możliwość podłączenia zasilacza PSX-R₂. Ta aktualizacja zapewnia błyskawiczne poprawienie dźwięku poprzez uregulowanie przepływów zasilania pokładowego. CD i wykorzystuje wiele ze składników CD Xt Signature, w tym najnowszej generacji LED-owej ładowarki płyt CD. Takie wykorzystanie najlepszych komponentów w niższych modelach jest charakterystyczne dla wszystkich urządzeń Cyrusa, co sprawia, że produkty takie jak odtwarzacze CD i skutecznie konkurują ze swoimi odpowiednikami w tym samym przedziale cenowym innych producentów. 32-bitowy przetwornik DAC daje CD i zdolność konwersji nawet najbardziej złożonych plików do pełnego sygnału analogowego. Wszystko to sprawia, że jest on najlepiej brzmiącym CD, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Aby dodatkowo poprawić parametry należy podłączyć nasz zasilacz zewnętrzny PSX-R₂. Pozwoli to zmniejszyć obciążenie wewnętrznego zasilacza urządzenia. Podłącz CD i do wzmacniacza takiego jak 8₂ DAC, a otrzymasz fantastyczny dźwięk. Dodatkowo dla dodania możliwości transmisji strumieniowej uzupełnij swój system podłączając Stream Xa.

Dane techniczne:
  • Wyjścia: Coaxial SPDIF, RCA (2 pary fixed), Optical SPDIF, PSX-R upgrade port, MC-BUS
  • Zgodność częstotliwość próbkowania: 16-bit/44.1kHz
  • Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm
  • Waga: 3,6 kg