Cyrus Digital Interconnect 1m *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

Dodaj recenzję:
 • Producent: Cyrus
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 850,00 zł 759,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Informacje o produkcie
  Najlepsze interkonekty umożliwiające połączenie urządzeń marki Cyrus w zestawie hi-fi.
  Cyfrowe interkonekty Cyrus są  zoptymalizowane tak, aby zadbać o jakość dźwięku oferowanych przez nas produktów. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i zapewnieniu odpowiednich parametrów elektrycznych gwarantują doskonałe przesłanie sygnału pomiędzy urządzeniami. Oznacza to, że po podłączeniu z wykorzystaniem naszych kabli, zestaw audio firmy Cyrus może w pełni wykorzystać swój potencjał co jest spełnieniem oczekiwań naszych inżynierów.
  Ten cyfrowy przewód o wysokiej przepustowości zapewnia szybki i precyzyjny dźwięk. Oferuje osiągnięcie doskonałych efektów zarówno w zakresie makro jak i mikro dynamiki. I chociaż pozwala na prezentację wszystkich szczegółów i niuansów nagrania, to jego dźwięk nie można określić jako „chłodny” czy „cyfrowy”. Został stworzony aby zapewnić jak najbardziej naturalny przekaz bez wnoszenia w swojego charakteru.

  Szersze informacje
  Nasz cyfrowy przewód połączeniowy składa się z pary skręconych przewodów wykonanych z najczystszej dostępnej miedzi. Każda z żył jest pokryta oplotem wyprodukowanym z surowej bawełny i następnie potrójnie ekranowana miedzią o dużej wytrzymałości. Ekran jest wykonany w formie rękawa EMI/RFI i gwarantuje doskonałą izolację przed zakłóceniami zewnętrznymi. Najwyższej jakości połączenia lutowane, izolacja o odpowiednim składzie zapewnia odporność na czynniki zewnętrze i wysoką trwałość. Finalnie otrzymujemy produkt który zapewnia idealne przesyłanie sygnału pomiędzy urządzeniami.

  Informacja techniczna
  Pojemność mierzona na odcinku 30cm: 10KHz , 17.8pF
  Impedancja : 75 Ohm
  Długość: 1m