Cyrus ONE *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

Dodaj recenzję:
 • Producent: Cyrus
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 3 900,00 zł 3 299,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Cyrus ONE jest to multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R & D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.
   
   
  Cyrus ONE jest bogato wyposażony i posiada:
  -  wzmacniacz mocy Klasy D trzeciej generacji Cyrusa, zapewniający 2 x 100W mocy (dla 6  Ω przy 0.1% THD + N),
  -  aptX ® zgodne ze standardem Bluetooth ®
  -  wysokiej mocy, wysokonapięciowy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
  -  wejście gramofonowe (MM Phono)
  -  4 wejścia liniowe, które są sercem wielu systemów lifestylowych.
  Pilot na podczerwień może sterować głośnością i przełączaniem wejść, a także regulacją jasności diod LED, przystosowując wyświetlacz do preferencji użytkownika. Wieloletnie doświadczenie inżynierów Cyrusa gwarantuje najwyższy poziom jakości odtwarzanej przez ONE muzyki.
   
  CECHY & ZALETY
   
  Wzmacniacz Wysokiej Mocy 
  2 x 100W zapewnia ponadprzeciętną moc w swojej klasie. Cyrus ONE wysteruje i skontroluje dowolny głośnik, niezależnie od jego wielkości. Wszystko, co było możliwe w obwodzie zasilania znalazło zastosowanie w Cyrus ONE. Dzięki temu prezentowana muzyka brzmi z ogromnym zakresem dynamiki i potencjałem energii, uwzględniając jednocześnie szczegółowość godną 3D. Cyrus ONE zwalnia użytkownika z konieczności zakupu dużych, nieporęcznych, nieefektywnych „klocków” wzmacniaczy.
   
  Wejście gramofonowe MM (ruchomy magnes)
  Cyrus One jest wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładami MM i nie wymaga dodatkowych regulacji czy konfiguracji. Pozwala to na odtwarzanie ulubionych płyt winylowych z większości gramofonów.
   
  Impedancja głośnika. Regulacja
  SID – (detekcja impedancji głośnika) automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że Cyrus ONE toleruje wszystkie typy głośników. Budowanie systemów stereo z zastosowaniem wzmacniacza Cyrus ONE nagle stało się łatwiejsze.
   
  Wyjścia Przedwzmacniacza
  Gniazda Pre-Out na panelu tylnym umożliwiają podłączenie dodatkowych wzmacniaczy mocy w celu rozbudowy systemu dla wysterowania bardziej wymagających głośników. Oznacza to, że gabaryty i moc wyjściowa Cyrusa ONE nie ogranicza go w możliwości współpracy z dowolnymi kolumnami głośnikowymi, jakie ma zamiar wybrać użytkownik.
   
  Bluetooth (aptX®)
  aptX® zgodne ze standardem Bluetooth pozwala na przesyłanie sygnału z telefonu lub komputera za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Zapewnia to maksymalną elastyczność bez konieczności korzystania z sieci domowej lub skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą szybko i łatwo korzystać z ich własnych zasobów muzycznych zapisanych na ich urządzeniach przenośnych.
   
  AV Direct (bezpośrednio)
  Możliwość uruchomienia Cyrus ONE jako wzmacniacza mocy w trybie bypass AV umożliwia łatwe zintegrowanie go z dowolnym systemem kina domowego, a jednocześnie oferuje znakomitą wydajność muzyczną.
   
  Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
  Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB wysteruje prawie wszystkie typy słuchawek. Gniazdo słuchawkowe umieszczone na przedniej płycie ułatwia korzystanie z niego. Cyrus ONE oferuje wysoki poziom wydajności muzycznej dla odsłuchu osobistego połączony z łatwością i wygodą.
   
  Oszałamiający, Nowoczesny Design
  Uderzająca konstrukcja zawiera białe diody LED zaznaczające wybrane wejście oraz poziom głośności odtwarzania. Intensywność diod LED może być regulowana i dostosowana do oświetlenia w lokalnym środowisku. Z teksturą miękkich w dotyku gałek, polerowanej płycie czołowej oraz starannie dobranych lakierach; Cyrus ONE będzie wyglądać oszałamiająco w każdym pomieszczeniu.
   
  SPECYFIKACJA
   
  Łączność:
  - Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy (MM Phono)
  - AptX® zgodny ze standardem Bluetooth
  - Wyjście Pre 
  - 4 wejścia liniowe - w tym AV Bypass
  - Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
  - Terminale głośnikowe kompatybilne Bi-wire
   
  Kontrola:
  - Pilot na podczerwień
  - Możliwość modernizowania oprogramowania - aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania nowych funkcji (przez użytkownika we własnym zakresie)
   
  Właściwości techniczne:
  - Wzmacniacz klasy D  3. generacji - wyjścia 2 x 100W
  - SID - Wykrywanie Impedancji głośników
  - Duży transformator toroidalny - zasilacz liniowy dla minimalizacji szumów
  - Jedenaście oddzielnych obwodów  zasilacza - dla maksymalnej separacji poszczególnych obwodów
   
  Wymiary i wykończenie:
  - Wymiary: (W x S x D) - 85 x 220 x 390mm
  - Waga - 5,6 kg
  - Teksturowane, gumowane pokrętła oraz czarne wykończenie na wysoki połysk