Klipsch R-15PM *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 1 199,50 zł / szt.
  • Oblicz
Kolumny podstawkowe aktywne Klipsch R-15PM

Klipsch prezentuje uniwersalne aktywne monitory R-15PM z serii Reference, wyposażone w łączność Bluetooth, gniazdo optyczne, USB oraz wejście gramofonowe. 
W niewielkich obudowach udało się zmieścić efektywne wzmacniacze, pozwalające na słuchanie z wysokimi poziomami głośności sygnału z dowolnego źródła. Bez względu na to czy wysyłamy swoją ulubioną muzykę przez Bluetooth, słuchamy plików z komputera czy też korzystamy z gramofonu analogowego, uzyskany dźwięk ma być zawsze krystalicznie czysty mocny i dynamiczny.
Dzięki aktywnym monitorom możemy zapomnieć o dodatkowych kosztach czy kłopotach z doborem odpowiedniego, zewnętrznego wzmacniacza. Dodatkowo producent zapewnia, że R-15PM mają w sobie tyle mocy przy niskim poziomie zakłóceń własnych, że bez najmniejszego problemu nagłośnią nawet spore pomieszczenie. Nowe monitory Klipscha posiadają sterowanie z pilota przy pomocy którego można wybrać źródło, sterować odtwarzaczem sparowanym przez Bluetooth i regulować poziom głośności. Monitory można wspomóc w zakresie niskich tonów przez dodanie zewnętrznego, aktywnego subwoofera.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia: USB, Bluetooth, optyczne, RCA z phono, mini jack 3,5 mm
- Obudowa wentylowana z tunelem na tylnej ściance
- Moc wzmacniaczy: 2 x 50 W
- Pasmo przenoszenia: 62 Hz - 24 kHz
- Częstotliwość podziału: 1800 Hz
- Głośnik wysokotonowy: 25-mm aluminiowa kopułka z tubą Tractrix Horn
- Głośnik nisko-średniotonowy: 133-mm membrana IMG w kolorze miedzi
- Wymiary: (WxSxG): 31,8 x 17,8 x 20,6 cm
- Masa: 4,67Kg/szt