Onkyo TX-RZ730 czarny *Salon Warszawa Al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 3 699,00 zł / szt.
  • Oblicz
Amplituner kina domowego Onkyo TX-RZ730

Oto niedrogi amplituner A/V z procesorem pozwalającym odtworzyć dźwięk 7.2.4-kanałowy* Dolby Atmos lub DTS: X w referencyjnym certyfikacie THX Select, dodając niesamowitą ścieżkę dźwiękową do zaskakującego obrazu 4K HDR. Technologia Dynamic Audio Amplification łączy wysokie natężenie prądu z opatentowaną technologią redukcji szumów, aby uzyskać płynne przejścia dynamiczne, doskonałą rozdzielczość szczegółów dźwięku i szeroką odpowiedź częstotliwościową 5 Hz-100 kHz. Muzyka z dowolnego źródła jest emocjonalnie zaangażowana w grę, od plików Hi-Res Audio przez płyty LP do muzyki dystrybuowanej w wielu pomieszczeniach za pośrednictwem wbudowanego Chromecast'a, FlareConnect i technologii DTS Play-Fi. Dzięki 11,2-wielokanałowym wyjściom, zasilanemu gniazdu ZONE 2 i wyjściom głośnikowym ZONE 3 z łatwością możesz skonfigurować niezawodny system kina domowego i konfigurację multiroom. TX-RZ730 usprawnia rozrywkę dzięki HDMI obsługującym formaty Dolby Vision, HLG i HDR10. Precyzyjna kalibracja akustyczna pomieszczeń AccuEQ Advance z pomiarem wielopunktowym zapewnia zrównoważony dźwięk. Po prostu zrelaksuj się i rozkoszuj magią, którą może dostarczyć tylko Onkyo. * Wymaga zewnętrznego wzmacniacza stereo.

Dolby Atmos i DTS: X do 7.2 kanałów
Posłuchaj ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos i DTS: X w konfiguracji 7.2.2 lub 5.2.4. Podłącz zewnętrzny wzmacniacz mocy poprzez 11.2-kanałowe wyjścia i ciesz się pokryciem dźwiękowym od góry do dołu, z boku na bok i z przodu do tyłu, z czterema głośnikami sufitowymi i siedmioma podłogowymi. Poszczególne dźwięki nie są powiązane z kanałami i poruszają się naturalnie pomiędzy kolumnami.

Wbudowany Chromecast współpracuje z Asystentem Google
Przesyłaj dowolną muzykę ze smartfona, laptopa lub komputera do amplitunera z niezwykła łatwością. Steruj odtwarzaniem za pomocą aplikacji obsługujących Chromecasta na iPhonie, iPadzie, telefonie lub tablecie z Androidem, Laptopie Mac lub Windows lub Chromebook. Jeśli masz urządzenie z Asystentem Google, możesz sterować muzyką na TX-RZ730 za pomocą głosu.

Gotowy do wielopomieszczeniowej technologii dźwięku DTS Play-Fi
Technologia DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z serwisów internetowych, serwerów multimedialnych i urządzeń przenośnych na dowolnej liczbie kompatybilnych produktów używając Onkyo Music Control App. Technologia DTS Play-Fi może synchronizować muzykę w każdym pokoju.

Bezprzewodowy dźwięk multiroom FlareConnect
FlareConnect udostępnia audio z sieci i zewnętrznych źródeł dźwięku między kompatybilnymi komponentami. Ciesz się bez wysiłku odtwarzaniem płyt LP, płyt CD, usług sieciowych i wielu innych dzięki obsługiwanym komponentom i systemom głośników. Wybór muzyki, grupowanie głośników i zarządzanie odtwarzaniem w domu są wbudowane w aplikację Onkyo Controller.

Trzy strefy
W konfiguracji kinowej 5.2-kanałów w Strefie 1 (Głównej), pozostałe cztery kanały mogą napędzać głośniki w Strefie 2 i Strefie 3. Dystrybucja analogowa i cyfrowa umożliwiają jednoczesne odtwarzanie źródeł cyfrowych * w różnych pomieszczeniach lub odtwarzać unikalne źródło w każdej strefie osobno. Wyjścia liniowe w strefie 2 i 3 są idealne do współdzielenia źródeł z istniejącymi systemami hi-fi. * Dźwięk przez wejścia HDMI i dźwięk S/PDIF nie są obsługiwane w strefie 3.

Bezprzewodowa łączność Wi-Fi i Bluetooth
Wbudowany 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi zapewnia stabilność sieci dla przesyłania strumieniowego, aplikacji Onkyo Controller i dźwięku z wielu pomieszczeń. Bezprzewodowa technologia Bluetooth jest również dostępna dla łatwego połączenia mobilnego lub laptopa.

AirPlay, usługi przesyłania strumieniowego i wbudowane radio internetowe
Znajdź i przesyłaj strumieniowo muzykę z iPada, iPhone'a, komputera Mac i komputera PC za pośrednictwem bezprzewodowej platformy Apple AirPlay. Co więcej, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer i TuneIn również są wbudowane w urządzenie.

Obsługuje 4K HDR, BT.2020, 4K / 60 Hz i HDCP 2.2
Powitaj filmowe wideo w rozdzielczości 4K z jasnymi i żywymi kolorami, które można włączyć za pomocą High Dynamic Range (HDR) na obsługiwanym ekranie telewizora lub projektorze. Wejścia HDMI odbiornika, Main Out i Sub / Zone 2 Out przekazują formaty HDR10, HLG i Dolby Vision do kompatybilnych wyświetlaczy. Terminale obsługują standard wideo BT.2020 4K, odtwarzanie 4K / 60 Hz i HDCP 2.2.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa 175 W / kanał (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanał zasilany, IEC)
- Moc dynamiczna:
  250 W (3 Ω, przód)
  220 W (4 Ω, przód)
  130 W (8 Ω, przód)
- THD + N (Całkowite zniekształcenie harmoniczne + Hałas) 0,08% (20 Hz-20 kHz, połowa mocy)
- Czułość wejściowa i impedancja
  200 mV / 47 kΩ (linia)
  3,5 mV / 47 kΩ (Phono)
- Certyfikat THX Select
- Dynamiczna amplifikacja audio z reprodukcją 5 Hz-100 kHz
- 5.2.4-ch Dolby Atmos i DTS: X (7.2.4-ch z zewnętrznym wzmacniaczem)
- HDMI 7 wejść (1 z przodu), Main Out i Sub / Zone 2 Out * 2 obsługujące przejścia 4K / 60 Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, BT.2020 i HDCP 2.2
- Wbudowany Chromecast
- Współpracuje z Asystentem Google
- 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi
- technologia DTS Play-Fi, FlareConnect , AirPlay, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn 
- Odtwarzanie dźwięku Hi-Res Audio, w tym DSD 5,6 MHz / 2,8 MHz, 192 kHz / 24-bitowy FLAC, WAV (RIFF), AIFF, ALAC i Dolby TrueHD
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth dla urządzeń przenośnych, laptopów i komputerów PC (wersja 4.1 + LE, profil: A2DP v1.2, AVRCP v1.3)
- Advanced Music Optimizer poprawia skompresowaną jakość dźwięku cyfrowego 
- Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy o niskim poziomie szumów dla wkładek z ruchomym magnesem (MM)
- Obsługuje bi-amping Front L / R
- 480i usuwania przeplotu (od 480i do 480p) przez HDMI dla starszych formatów wideo
- Precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM (AK4458) 384 kHz / 32-bitowy
- Technologia jitter-clearing PLL (Phase Locked Loop) dla dźwięku S / PDIF
- 32-bitowe cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
- Tryby surround (Rock, Sports, Action i RPG)
- Teatr-Dimensional wirtualny dźwięk przestrzenny
- Tryb bezpośredni do reprodukcji dźwięku zbliżony do oryginalnej jakości źródła
- Niezależne sterowanie tonami (bas / góra) dla wszystkich kanałów
- Zasilany terminal USB (5 V, 1 A) do odtwarzania dźwięku (z tyłu)
- 2 kompozytowe wejścia wideo i 2 komponentowe wejścia wideo
- 3 cyfrowe wejścia audio (2 optyczne i 1 koncentryczne)
- 6 analogowych wejść audio, 1 wejście analogowe stereo 3,5 mm (przód)
- Wejście Phono (MM) i korektor połączenia gramofonowego
- 11,2 pre-out
- 2 pre-outy subwoofera
- Gniazdo słuchawkowe 6,35 mm (przód)
- Wejście mikrofonowe głośnika (przód)
- Wyjście wyzwalania 12 V, wejście IR, sterowanie IP i obsługa RS232
- Odłączany kabel zasilający
- Wymiary SxWxG 435 x 177 x 379.5 mm
- Waga 10.8 kg