Cyrus 8A * Salon Warszawa Al.Krakowska 223 * tel. 606-553-190

Dodaj recenzję:
 • Producent: Cyrus
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 7 540,00 zł 4 990,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Jednym zdaniem

  Nasz najlepszy wzmacniacz zintegrowany, który feruje całe masy mocy i wspaniałą jakość odsłuchu.

  Opis

  Cyrus 8a jest naszym najlepszym wzmacniaczem zintegrowanym. Dostarcza 70 wat na kanał poprzez mistrzowsko zaprojektowane obwody, doskonale stworzone dla zaprezentowania jakości dźwięku będącego naszym znakiem firmowym.

  Sześć wejść analogowych oraz dwustrefowa możliwość odtwarzania czyni Cyrusa 8a wzmacniaczem wszechstronnym. Ponadto możecie być pewni, że jakość dźwięku wykracza dalece ponad standard.

  Wszystkie elementy w naszych produktach są poddane rygorystycznym testom aby znaleźć te, które dostarczą najlepszą możliwą jakość dźwięku. Ten konkretny wzmacniacz zintegrowany nie odbiega od tej normy, a nawet więcej: szczyci się techniką ustawienia filtrów oraz dopasowania obwodów, która pochodzi z 30 lat doświadczeń, mających na celu odkrycie jak wydobyć maksimum szczegółowości i energii z Waszej muzyki. 

  Szczegóły

  Cyrus 8a korzysta z nowego projektu transformatora, który dostarcza potężnej dawki mocy szczytowej na wyjściu (190W maksymalnej mocy przy obciążeniu 1 Ohm), tworząc dźwięk, który zwycięsko konkuruje  ze wzmacniaczami o podwójnej, konserwatywnie mierzonej mocy  RMS.

  Możliwości płynące z wielu stref pozwalają na korzystanie z dwóch źródeł podpiętych do wzmacniacza jednocześnie, co oznacza, że możecie rozprowadzić dźwięk po całym domu. Wzmacniacz jest znakomicie wyposażony pod względem oprogramowania. Umożliwia to  na dopasowanie ustawień indywidualnie do potrzeb, wliczając w to indywidualne dostrojenie czułości oraz liczne opcje wyświetlania.

  Teraz już nigdy więcej nie będziecie zmuszeni do kompromisów wobec słabej jakości dźwięku!

  Nasz najlepszy wzmacniacz zintegrowany, Cyrus 8a dobrze sprawdza się w połączeniu z CD i. Może być parowany z PSX-R by go jeszcze bardziej wzmocnić lub może być unowocześniony, gdy Wasze pragnienie czystego dźwięku Hi-Fi okaże się jeszcze trudniejsze do zaspokojenia.

  Specyfikacja

  Jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów, tak i Cyrus 8a  może być połączony z innymi komponentami  CYRUS’a poprzez unikalny system połączeń MC-Bus. 

  Wejścia: 6 analogowych

  Wyjścia: 2 strefy, wyjście przedwzmacniacza, słuchawkowe, gniazda głosnikowe dla bi-wire

  Moc: transformator 350VA

  Moc wyjściowa: 150W na kanał przy 4 Ohms; 70W na kanał przy 8 Ohms

  Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm

  Waga:  6.9kg

  Wyprzedaż kolekcji !! Sprzęt z ekspozycji w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja polskiego dystrybutora. Tylko odbiór osobisty.