TCI Cobra II WBT 2x1,25m

TCI Cobra II WBT to flagowy interkonekt audio klasy premium, oferujący wybitną naturalność i detaliczność dźwięku. Wtyki WBT 0102 AG Signature z czystego srebra i zaawansowana konstrukcja SP-OFC zapewniają trójwymiarową scenę i muzyczną gładkość. Idealny do referencyjnych źródeł i wzmacniaczy, pozwala cieszyć się bogactwem emocji i perfekcyjną precyzją brzmienia.

  • 4 490,00 zł / szt.
  • szt.

*

salon audio Warszawa Ministerstwo Dźwięku 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu!

+48 606 553 190

Aleja Krakowska 223, 02-180 Warszawa
e-mail: warszawa@ministerstwodzwieku.pl

Serdecznie zapraszamy po dobre brzmienie!

*

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

TCI Cobra II WBT

TCI Cobra II WBT to flagowy model interkonektu najwyższej klasy, łączący zaawansowane technologie z wyjątkową precyzją wykonania. Dzięki zastosowaniu wtyków WBT 0102 AG Nextgen Signature wykonanych z czystego srebra, kabel oferuje trójwymiarową scenę, a także naturalność i gładkość muzycznego przekazu, wiernie odwzorowując każdy szczegół i źródła pozorne w nagraniach.

Znaczna ilość srebra wykorzystana w konstrukcji przewodnika oraz wtykach zapewnia charakterystykę akustyczną zbliżoną do kabli z czystego srebra, ale w bardziej przystępnej cenie. TCI Cobra II WBT wyróżnia się muzykalną gładkością, precyzyjnością, naturalnością i bogactwem emocji, co pozwala znacząco podnieść jakość dźwięku w całym paśmie, a tym samym bardziej zanurzyć się w muzyczny spektakl. Model ten jest szczególnie polecany do użytku z gramofonami wyższej klasy, referencyjnymi źródłami dźwięku, a także wzmacniaczami lampowymi, hybrydowymi i tranzystorowymi.

Cechy szczególne:

  • SP-OFC posrebrzany przewodnik ze stopów lotniczych wykorzystywanych w technologiach kosmicznych,
  • Taśma kaptonowa klasy przemysłowej PTFE,
  • Podwójnie pleciony ekran PC-OFC o wysokiej gęstości,
  • Srebrny pin centralny wtyku RCA WBT 0102 Ag Nextgen Signature,
  • Bezołowiowy lut o dużej ilości srebra.

Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.